Šťava ALOE VERA s NONI 1000ml

22,00 

Výživový doplnok – čistá šťava z ALOE VERA pestovaná bez použitia pesticídov, šťava z plodov Noni a čučoriedková šťava, všetko v jednom. Aloe vera je významný antioxidant, ktorý podporuje imunitný systém, detoxikuje, pomáha bojovať proti únave a pomáha zaistiť normálnu funkciu črevného traktu a normálny stav pokožky, vlasov a nechtov.

Porovnať
Katalógové číslo: 2368 Kategórie: ,

Popis

Zloženie: šťava z Aloe vera (Aloe Barbadensis Miller) 66,3%, ovocná šťava z Noni (Morinda citrifolia) 26,7%, med, aróma, koncentrovaná šťava z čučoriedok (Vaccinium myrtillus) 0,26%, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, konzervačné látky: sorban draselný a benzoan sodný
zložky

Zložky

               V dennej dávke 75 ml

Aloe vera

50 ml

Šťava z Noni

20 ml

Konc. čučoriedková šťava

195 mg

Dávkovanie: pre optimálne využitie účinkov lieku sa odporúča užívať 3 x denne 1 odmerku (25 ml) samostatne alebo rozmiešať vo vode. Pred použitím pretrepať.

Skladujte v suchu a chlade. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do jedného mesiaca. Prípadná zmena farby a konzistencie nie je závadou.

Upozornenie: nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza lieky, lekársku starostlivosť a pestrú stravu. Nevhodné pre osoby trpiace alergiou na včelie produkty.

Záruka ESI:

– Nepasterizované

– Bez pridania cukru a farbív

– Jedinečná formula, v ktorej sa sčítavajú optimálne vlastnosti vnútornej časti listu (bez aloínu) a     čistého gélu , obsiahnutého vo vnútri.

– Získané priamo z čerstvej dužiny, krájanej ručne.

– Získavanie zberom v USA , pestovanie bez použitia chemických látok podľa zásad   bio-organického poľnohospodárstva

– Systém spracovania za studena.

– Čistá šťava – neriedená vodou

Ďalšie informácie

Hmotnosť1060 g