Šťava ALOE VERA s ČUČORIEDKAMI 1000 ml

17,00 

Výživový doplnok – čistá šťava z Aloe vera pestovana bez použitia pesticídov (insekticídov a herbicídov), so šťavou z čučoriedok. Garantovaný obsah mukopolysacharidov: min. 7000 mg / liter.

Porovnať
Katalógové číslo: 2367 Kategórie: ,

Popis

Zloženie: šťava z Aloe vera (Aloe Barbadensis Miller), med 5,7%, koncentrovaná šťava z čučoriedky (Vaccinium myrtillus) 0,26%, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, konzervant: benzoan sodný, sorban draselný, príchuť: čučoriedka

Komponenty

V 75 ml

V 500 ml

Aloe vera

70,5 ml

470 ml

Čučoriedka

195 mg

1,3 g

 

Dávkovanie: Pre optimálne využitie účinkov lieku sa odporúča užívať 3 x denne 1 odmerku (25 ml) samostatne alebo rozmiešať vo vode. Pred použitím pretrepať.

Skladujte v suchu a chlade. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do jedného mesiaca. Prípadná zmena farby a konzistencie nie je závadou.

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza lieky, lekársku starostlivosť a pestrú stravu. Nevhodné pre osoby trpiace alergiou na včelie produkty.

Záruka ESI:

– Nepasterizované

– Bez pridania cukru a farbív

– Jedinečná formula, v ktorej sa sčítavajú optimálne vlastnosti vnútornej časti listu (bez aloínu) a     čistého gélu , obsiahnutého vo vnútri.

– Získané priamo z čerstvej dužiny, krájanej ručne.

– Získavanie zberom v USA , pestovanie bez použitia chemických látok podľa zásad   bio-organického poľnohospodárstva

– Systém spracovania za studena.

– Čistá šťava – neriedená vodou.

Ďalšie informácie

Hmotnosť1060 g