Šťava ALOE VERA s ČERVENÝM POMARANČOM 1000ml

17,00 

Výživový doplnok – čistá šťava z ALOE VERA pestovania bez použitia pesticídov (insekticídov a herbicídov), so šťavou z ČERVENÝCH POMARANČOV. Garantovaný obsah mukopolysacharidov: minimálne 7000 mg / l.

Porovnať
Katalógové číslo: 2374 Kategórie: ,

Popis

Aloe vera je významný antioxidant, ktorý podporuje imunitný systém, detoxikuje, pomáha bojovať proti únave a pomáha zaistiť normálnu funkciu črevného traktu a normálny stav pokožky, vlasov a nechtov.

Zloženie: 100%-ná štandardizovaná šťava z listov, med, citrónová a pomarančová aróma, červený pomaranč (Citrus dulcis, varianty Moro, Tarocco, Sanfuinello) – extrakt z ovocnej šťavy a listov s 10% fytokomplex (zahŕňa antokyaníny, flavonony, hydroxyskoricové kyseliny a kyselinu askorbovú), kyselina citrónová, sorban draselný.

Obsah rastlinných zložiek v odporúčanej dennej dávke (75 ml): Aloe vera 70,50 ml,Červený pomaranč ver. MTS 0,19 g, z toho: antokyány 1,95 mg, kyselina hydroskořicová 1,65 mg, flavonoidy 9,7 mg; kyselina askorbová (vit. C) 5,5 mg (6,9% odporúčanej dennej dávky).

Dávkovanie: pre optimálne využitie účinkov lieku sa odporúča užívať 3 x denne 1 odmerku (25 ml) samostatne alebo rozmiešať vo vode. Pred použitím pretrepať.

Skladujte v suchu a chlade. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do jedného mesiaca. Prípadná zmena farby a konzistencie nie je na závadu.

Upozornenie: nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza lieky, lekársku starostlivosť a pestrú stravu. Nevhodné pre osoby trpiace alergiou na včelie produkty.

Záruka ESI:

– Nepasterizované

– Bez pridania cukru a farbív

– Jedinečná formula, v ktorej sa sčítavajú optimálne vlastnosti vnútornej časti listu (bez aloínu) a     čistého gélu , obsiahnutého vo vnútri.

– Získané priamo z čerstvej dužiny, krájanej ručne.

– Získavanie zberom v USA , pestovanie bez použitia chemických látok podľa zásad   bio-organického poľnohospodárstva

– Systém spracovania za studena.

– Čistá šťava – neriedená vodou.

Ďalšie informácie

Hmotnosť1060 g