Šťava ALOE VERA COLON Cleanse 500ml

9,00 

Výživový doplnok – Garantovaný obsah mukopolysacharidov: min. 7000 mg / l.

Aloe vera je významný antioxidant, ktorý podporuje imunitný systém, detoxikuje, pomáha bojovať proti únave a pomáha zaistiť normálnu funkciu črevného traktu a normálny stav pokožky, vlasov a nechtov.

Porovnať
Katalógové číslo: 2225 Kategórie: ,

Popis

Zloženie: Aloe Vera (Aloe Barbadensis Miller), šťava z listov (100% šťava), fruktooligosacharidy (Inulín) (6%), Sladké drievko (Glycyrrhyza glabra) koreň (4,2%), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, konzervačné látky: benzoan sodný a sorban draselný.

 

 Komponenty

                V dennej dávke 75 ml

Aloe vera

67,5 ml

Fruktooligosacharidy

4,5 g

Sladké drievko

3,15 ml

Dávkovanie: pre optimálne využitie účinkov lieku sa odporúča užívať 3 x denne 1 odmerku (25 ml) samostatne alebo rozmiešať vo vode. Pred použitím pretrepať.

Skladujte v suchu a chlade. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do jedného mesiaca. Prípadná zmena farby a konzistencie nie je závadou.

Upozornenie: nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza lieky, lekársku starostlivosť a pestrú stravu. Nevhodné pre osoby trpiace alergiou na včelie produkty. Osoby berúce lieky alebo trpiace vysokým krvným tlakom by sa pred konzumáciou mali poradiť so svojím lekárom.

Záruka ESI:

– Nepasterizované

– Bez pridania cukru a farbív

– Jedinečná formula, v ktorej sa sčítavajú optimálne vlastnosti vnútornej časti listu (bez aloínu) a     čistého gélu , obsiahnutého vo vnútri.

– Získané priamo z čerstvej dužiny, krájanej ručne.

– Získavanie zberom v USA , pestovanie bez použitia chemických látok podľa zásad   bio-organického poľnohospodárstva

– Systém spracovania za studena.

– Čistá šťava – neriedená vodou

Ďalšie informácie

Hmotnosť520 g