Tygrie oko ORTO (na pätné ostrohy) 75ml

10,50 

  • na pätné ostrohy
  • proti zápalu a bolesti
Porovnať
Katalógové číslo: 2847 Kategórie:

Popis

Detaily

Tigrie oko
Orto Stop (na pätné ostrohy)
Na základe prírodných esenciálnych olejov a extraktov liečivých rastlín.
Pätová kosť je pri chôdzi veľmi zaťažovaná. V mnohých prípadoch sa organizmus snaží tomuto zaťaženiu prispôsobiť a to tak, že vytvára skostnatené útvary – pätné ostrohy. Proces začína zápalom spojivového tkaniva v oblasti päty a končí ukladaním vápenatých solí. Pri tom sa objavuje bolesť v oblasti päty a to najmä pri chôdzi a státí. Bolesť býva tak intenzívna, že sa človek bojí stúpať na päty a je nútený chodiť po špičkách. Krém na nohy Tigrie oko Orto Stop (na pätné ostrohy) je určený na zníženie diskomfortu pri vzniku pätných ostrôh: zjemňuje pokožku, prispieva k rovnomernému rozloženiu záťaže na celú plochu chodidla, znižuje bolesť a zápal na začiatku vzniku pätnej ostrohy, prehrieva, podporuje prekrvenie tkanív.

Spôsob použitia: Ľahkými masážnymi pohybmi aplikujte krém na čistú pokožku päty. Nechajte krém vstrebať. Procedúru odporúčame vykonávať po slanom kúpeli nôh. Používajte min. 2x denne (ráno a večer). Kladný výsledok je vidieť najmä pri používaní krému so špeciálnymi ortopedickými pomôckami.
Zloženie: Aqua,lycerol, Emulsion Wax,lyceryl Stearate, Arctium Lappa L. oil, Castor oil, Equisetum arvense extract,  Armaracia rusticana extract, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Methylparaben, Propylparaben, Diazolidinyl Urea, Propilenlycol, Salix alba L.extract,lucosamine sulfate, Hydrolyzed Collagen, Camphor, Taxifolin, Rosmarinus officinalis oil, Citrus limon oil. Krajina pôvodu: RU. Obsah: 75g
Kontraindikácie: Individuálna neznášanlivosť na jednotlivé zložky výrobku.

Ďalšie informácie

Hmotnosť95 g