Reumatin (Včelovit) s včelím jedom a nátržnicou 75ml

10,50 

  • boľavé kĺby
  • pri osteoartróze
  • na zapálené žily a cievy
  • reuma, dna

Porovnať
Katalógové číslo: 2363 Kategórie:

Popis

Detaily

Včelovit (Revmatin so včelím jedom a nátržnicou)

So včelím jedom sa zrejme každý z nás stretol v podobe včelieho bodnutia, avšak sotva ho v tejto situácii považoval za cennú prírodnú surovinu. Pravdou je, že ho v lekárstve používali už starí Egypťania,réci, Rimania a Arabi. Má priaznivý účinok na reumatické ochorenia kĺbov a svalov. Receptúra krému Revmatin je obohatená o múmio (unikátna horská živica), extrakt nátržnice (má protizápalové účinky), pálivej papriky (stimuluje krvný obeh a má prehrievajúci účinok). Ďalej obsahuje extrakt z borovicových púčikov a kukuričný olej.

Použitie:

  • bolesti chrbtice
  • dna, reuma 
  • problémy s kĺbami rôzneho pôvodu

So včelím jedom sa zrejme každý z nás stretol v podobe včelieho bodnutia, avšak sotva ho v tom okamihu považoval za cennú prírodnú surovinu. Pravdou však je, že ho v lekárstve používali už starí Egypťania,réci, Rimania a Arabi. Receptúra krému je obohatená o mumio – unikátnu horskú živicu, extrakt nátržnice a papriky pálivej (má prehrievajúci účinok).

Účinok: Krém má upokojujúci a obnovujúci účinok, minimalizuje nepohodlie. Účinnosť a efektívnosť krému je zaistená aktívnymi látkami, ktoré sú súčasťou jeho zloženia: včelí jed, D-panthenol.
Spôsob použitia: Malé množstvo krému naneste na pokožku jemnými masážnymi pohybmi a vtierajte ho po dobu 3 minút, 2-3x denne.

Ingredients: Aqua,lycerine monostearat,  White m?neral o?l, Stear?c ?c?d, Petrolatum, Corn oil, Comarum palustre extract, Lanoline,lycerine, Triethanolamine, Cetearyl alcohol, Apitoxin, Beeswax, D – pantenol, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-nitropropane-1,3-diol.
Upozornenie: Neaplikujte krém na poškodené časti pokožky. Pri zasiahnutí očí, opláchnite pod prúdom tečúcej vody. Nepoužívať pri neznášanlivosti jednotlivých zložiek prípravku.
Nie je lekárskym prostriedkom.
Skladovanie: Skladujte pri teplote od +5 do + 25 ° C.
Krajina pôvodu: Ukrajina
Objem: 75 ml

Ďalšie informácie

Hmotnosť95 g